Informacja dotycząca odbioru ankiet przez mieszkańców Gminy Młodzieszyn z Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Szanowni Państwo,
Przypominamy, że do 23 grudnia 2022r. można wyrazić swoje stanowisko w sprawie przebiegu planowanych wariantów linii kolejowej CPK. Ankiety w wersji papierowej są dostępne w sekretariacie Urzędu Gminy w Młodzieszynie oraz w Filii Bibliotecznej w Kamionie. Osoby pobierające ankiety w Kamionie, po wypełnieniu ankiet proszone są o zwrócenie ich do urny CPK , która znajduje się sekretariacie Urzędu Gminy.
Ankiety w wersji online są dostępne na stronie internetowej www.cpk.pl .
Jednocześnie prosimy o zgłoszenie się do Wójta Gminy Młodzieszyn osoby, która osobiście odebrała 2000 sztuk ankiet z siedziby firmy IDOM, oraz wyjaśnienie w jakim celu były one pobierane poza wiedzą Urzędu Gminy.
Z uwagi na to, iż w chwili obecnej w urnie jest niewielka ilość ankiet, prosimy też o wyjaśnienie, czy po wypełnieniu ankiet odebranych osobiście, zostaną one wrzucone do urny w urzędzie do dnia 23 grudnia br. – terminu przedłużenia konsultacji, czy również osobiście dostarczone do CPK.

Ponownie zwracamy się z prośbą o informowanie Urzędu Gminy o osobistym odbieraniu przez mieszkańców ankiet z CPK lub firmy IDOM, tylko wtedy będziemy mogli rzetelnie informować mieszkańców ile sztuk ankiet zostało wydanych dla Gminy Młodzieszyn.

Skip to content