W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Idą Święta

 Wtorek 31 marca to ostatni dzień zajęć lekcyjnych przed Świętami Wielkanocnymi. Z tej okazji w naszej szkole zorganizowana została uroczystość na temat tradycji zwyczajów świątecznych. Uczniowie należący do koła teatralnego wykonali inscenizację pt. „ Bajka o upartym jajku”. Przygotowana pod kierunkiem p. M. Ptaszek.   Następnie zebrani podzielili się jajkiem – symbolem życia i odradzającej się przyrody. Nie zabrakło też tradycyjnego oblewania się wodą.

Dyrektor szkoły p. M. Malczewska złożyła zebranym najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Uczniom klas szóstych życzyła zaś jak najlepszych wyników na sprawdzianie, który napiszą w środę 1 kwietnia.

Skip to content