W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Gmina Młodzieszyn zbudowała Gminny Magazyn Przeciwpowodziowy w Kamionie

31 października 2016r. Gmina Młodzieszyn dokonała odbioru końcowego gminnego magazynu przeciwpowodziowego w miejscowości Kamion. Budynek jest zlokalizowany obok strażnicy OSP. Magazyn został zrealizowany przez firmę Modernom ze Skierniewic na podstawie projektu Przedsiębiorstwa Projektowo – Budowlanego Szkic z Sochaczewa. Gmina zrealizowana inwestycję z własnych środków za kwotę 115.000 zł. Dodatkowo wykonano ogrodzenie budynku oraz utwardzono dojazd do niego od drogi gminnej. Budynek został przekazany do użytkowania Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamionie. Będzie służył wszystkim jednostkom Ochotniczych Straży Pozarnych Gminy Młodzieszyn do magazynowania sprzętu będącego w posiadaniu Straży oraz sprzętu służącego do obrony cywilnej. Mamy nadzieję że nowo wybudowany magazyn przyczyni się do łatwiejszej organizacji pracy strażaków w stanach zagrożenia.

dsc08802

Skip to content