Gmina Młodzieszyn zaprasza na „Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe”

Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do swych domów i do szkoły, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących zarówno podczas zorganizowanych wyjazdów zimowych, jak i spędzania tego czasu w domu.

W związku z powyższym, w środę 29 stycznia 2020 r. w szkołach podstawowych z terenu Gminy Młodzieszyn odbędą się spotkania edukacyjne poświęcone bezpieczeństwu podczas wypoczynku zimowego. Tego dnia także zostanie ogłoszony konkurs fotograficzny pod tytułem ” Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe”, skierowany do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych w Janowie, Kamionie i Młodzieszynie. Konkurs polega na uwiecznieniu na fotografii jak bezpiecznie spędzić ferie. Zdjęcia w formacie A5 (15×21 cm) należy złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy Młodzieszyn do dnia 28 lutego 2020 r. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 4 marca 2020 r.
Organizatorami konkursu są Wójt Gminy Młodzieszyn oraz Posterunek Policji w Młodzieszynie, pod patronatem Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie oraz Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Sochaczewie.

Szczegóły w REGULAMIN

Zapraszamy !

Skip to content