Gmina Młodzieszyn zachęca do adopcji psów. Nie kupuj-adoptuj!

Jeśli właśnie zastanawiasz się nad nowym domownikiem i nie jest Ci obojętny los porzuconych zwierząt, Gmina Młodzieszyn ma propozycję: nie kupuj – adoptuj!
 
Możesz wybrać pieska dowolnej maści, wieku i rasy zapewniając mu dom i przyczynić się tym samym do oszczędności w swoim portfelu i w budżecie gminy. Poniżej prezentujemy bezdomne psy, które błąkały się po terenie Gminy Młodzieszyn, zostały wyłapane i obecnie znajdują się pod opieką Gminy Młodzieszyn.
Zwierzęta znajdują się pod stałą opieką weterynaryjną, są odpchlone, odrobaczone i zaszczepione przeciwko wściekliźnie. Wszystkie są zadbane, przyjaźnie nastawione do ludzi i z niecierpliwością oczekują na osoby, które zechciałyby się nimi zaopiekować i stworzyć im nowy dom.
W przypadku chęci uzyskanie bliższych informacji bądź podjęcia decyzji o adopcji któregoś z poniższych psów prosimy o kontakt z Firmą Handlowo Usługową JUSTYNA Uderz 15, 96-520 Iłów tel. (46) 864 17 59.
 
ALF

 To około 10 letni psiak, który waży około 30 kg. Nie ma w nim agresji, uwielbia zabawę. Bardzo kocha dzieci i zabawę z nimi, lubi sie przytulać. Jest wykastrowany zaszczepiony i zaczipowany. Ładnie chodzi na smyczy i uwielbia spacery.
 
 
 
BELMONDO

To około 8 letni psiak. Waży 27 kg. Wierzymy, że ktoś pokocha tego starszego, dużego psa. To wspaniałe kochane zwierzę, które pragnie kontaktu z człowiekiem. Umie chodzić na smyczy. Bardzo kocha dzieci i zabawę z nimi. Jest wykastrowany zaszczepiony i zaczipowany.
 
 
BEZA

To około 5 letnia sunia. Uczy się chodzić na smyczy. Jest sunią bardzo wystraszoną, boi się gwałtownych ruchów. Jest odrobaczona, odpchlona, zaczipowana, zaszczepiona i wysterylizowana.
 
 
 
 
 
FIONKA

To około 5 letnia która waży 8 kg. Sunia jest bardzo grzeczna, ładnie chodzi na smyczy, Potrzebuje na początku troszkę czasu, by zrozumieć , że człowiek jej nie skrzywdzi. Fiona jest odrobaczona, odpchlona, wykastrowana.
 
 
 
 
JAMOR

Psiak ma około 7-8 lat. Jest wesołym i kochającym zabawę z dziećmi i innymi psami zwierzęciem. Jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany, zaszczepiony i wykastrowany.
 
 
 
 
MAMA

To około 6 letnia sunia która waży około 28kg. Umie chodzić na smyczy, jest bardzo grzeczną sunią o łagodnym usposobieniu. Jest odrobaczona, odpchlona, zaczipowana, zaszczepiona i wysterylizowana. Jest bardzo grzeczna i ułożona. Szuka kochanego domu.

 
 
 
MISIO

To około 9 letni pies, który waży około 50 kg. Z racji wieku ma problemy z widzeniem. Nie ma w nim agresji, uwielbia zabawę, lubi się przytulać. Bardzo kocha dzieci i zabawę z nimi. Jest wykastrowany zaszczepiony i zaczipowany. Ładnie chodzi na smyczy.

 

 

PASZTETOWA


Sunia ma około 8 lat i jest uległa, łagodna i bardzo wesoła, jednak nie lubi dzieci. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, zaczipowana, odrobaczona, odpchlona i gotowa do adopcji. Kocha zabawę z innymi psami oraz uwielbia głaskanie.


Skip to content