Gmina Młodzieszyn kolejny raz zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Już niebawem 32. Finał WOŚP. Na terenie całej Polski wielkie przygotowania. Nie inaczej jest w Gminie Młodzieszyn.

Do zbiórki można się włączyć jak co roku, tradycyjnie: wrzucając datki do puszek kwestujących wolontariuszy oraz biorąc udział w wyjątkowym wydarzeniu – Gminnym Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na który zaprasza Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk.

28 stycznia 2024 r. o godz. 16:00 w GOK w Młodzieszynie odbędzie się Finał WOŚP. W programie wydarzenia przewidziano: pokaz urządzenia do celowania TCW-97 CYKLOP, pokaz ratownika medycznego, pokaz sztuk walk i samoobrony, występ taneczny dzieci z Gminnego Ośrodka Kultury w Młodzieszynie, występ zespołów Wihajster oraz Tajm, loterię fantową Młodzieszyńskiego Klubu Seniora, kiełbaski z grilla przygotowane przez OSP, kawiarenkę przygotowaną przez KGW Harde Babki i KGW Kamionki oraz bezfajerwerkowe światełko do nieba(specjalne światła włączą druhowie z OSP) i zimne ognie. Cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na rzecz Fundacji WOŚP.

Podczas Wielkiego Finału WOŚP nie zabraknie także licytacji, które poprowadzi Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Pan Daniel Janiak oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej im. płk Ludwika Głowackiego w Janowie Pan Leszek Borkowski. Obecnie trwa jeszcze zbiórka przedmiotów, dlatego zachęcamy osoby, które chciałyby przekazać na aukcję swoje fanty, aby zgłaszały się do sekretariatu urzędu gminy.

Przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne przedmioty i vouchery do wylicytowania, które wkrótce opublikujemy na naszej stronie. A wszystko w jednym, szczytnym celu – pomocy innym. Liczymy, że nasze przedmioty zostaną wylicytowane za jak największą kwotę, która wspomoże tych, którzy naprawdę tego potrzebują.  – dodaje Monika Pietrzyk Wójt Gminy Młodzieszyn.WOŚP  rozbrzmiewa pod hasłem „Tu wszystko gra OK!” – działania Fundacji skupią się wokół płuc  po pandemii. Zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Gramy ze Sztab WOŚP nr 643 – Hufiec ZHP Sochaczew

Zapraszamy!!!

Skip to content