W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Finał Omnibusa

 W czwartek 11 czerwca odbył się w naszej szkole coroczny konkursu „Omnibus”. Przypomnijmy, że do ścisłego finału dostali się ci uczniowie , którzy najlepiej rozwiązywali testy wiedzy , jakie otrzymywali przez cały rok szkolny. Tym razem na forum szkoły rywalizowały ze sobą: Aleksandra Szymczak, Katarzyna Majczak, Katarzyna Ciurzyńska, Amelia Kęska (wszystkie z klasy VIa). Zmierzyły się między innymi z takimi kategoriami jak historia, język polski, religia, przyroda, miszmasz czy matematyka. Ostatecznie najwięcej punktów zgromadziła Ola Szymczak, która obroniła swój tytuł z zeszłego roku. Uroczyste wręczenie nagrody Dyrektora Szkoły i dyplomu Omnibusa odbędzie się na zakończeniu roku szkolnego.

Skip to content