Dziś ostatni dzień na spisanie się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

Punkt spisowy w Gminie Młodzieszyn będzie dziś czynny do godz. 21:00 – wejście do Urzędu Stanu Cywilnego.
Wybrane punkty spisowe będą działać dziś do północy https://spis.gov.pl/punkty_otwarte_30_wrzesnia_2021/


 

Do godziny 23:59  spiszesz się poprzez:
– Internet https://spis.gov.pl/,
– telefonicznie dzwoniąc pod numer 22 279 99 99 (opłata zgodna z taryfą operatora),
– w wybranym punkcie spisowym otwartym do północy: https://spis.gov.pl/punkty_otwarte_30_wrzesnia_2021/,
– w mobilnym punkcie spisowym, informacje o ich działaniu dostępne są na stronach internetowych lokalnych mediów, wojewódzkich urzędów statystycznych i urzędów gmin,
– w ponad 300 salach obsługi klienta Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 dotyczy wszystkich mieszkańców Polski również seniorów. Jeśli wśród Państwa bliskich, znajomych, sąsiadów są osoby starsze, które nie posiadają komputera lub mają kłopot z obsługą urządzeń elektronicznych, pomóżmy im bezpiecznie zrealizować obowiązek spisowy w najdogodniejszej dla nich formie: samospisu internetowego (w domu lub punkcie spisowym) albo w trakcie rozmowy telefonicznej z rachmistrzem.

Zachęcamy wszystkich, którzy się jeszcze nie spisali do wybrania dla siebie dogodnego sposobu na wywiązanie się z obowiązku spisowego. Rachmistrzowie spisowi dzwonią z numerów: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Prosimy o odbieranie połączeń i udzielanie odpowiedzi zgodnych ze stanem faktycznym na dzień 31 marca 2021 r. Każda odpowiedź jest ważna.

Każda odpowiedź się liczy. W ten sposób budujemy nasz wspólny zasób informacyjny. Spis powszechny jest badaniem statystycznym organizowanym raz na 10 lat.

Skip to content