Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Młodzieszynie

Święto Babci i Dziadka to dzień wyjątkowy nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, radości i zabawy. Z tej to okazji w naszej społeczności szkolnej w czwartek 21 stycznia odbyła się wspaniała uroczystość z udziałem przybyłych  licznie dziadków, rodziców  i dzieci, które uczciły to wyjątkowe święto popisami artystycznymi. Miłych gości powitała Pani Dyrektor Małgorzata Malczewska, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom i zaprosiła do wysłuchania programu artystycznego specjalnie dla nich przygotowanego. Zuchy i harcerze pod opieką swoich opiekunów zaprezentowali wierszyki, piosenki i życzenia w których wyrazili wdzięczność i miłość swoim kochanym dziadkom. Podczas prezentowanego programu słowno – muzycznego nie obyło się bez braw, uśmiechów i ukradkiem ocieranych łez. Część artystyczna zakończyła się wręczeniem Babciom i Dziadkom laurek oraz drobnych upominków wykonanych  samodzielnie przez ich wnuczęta.

W dalszej części uroczystości goście uczestniczyli w zabawach: taniec z wnuczkiem na gazecie, wędrujący kapelusz, przyszywanie guzików, odbijanie piłeczki rakietką, rzut do celu i wiele innych…

Warto wspomnieć, że nasza szkoła aktywnie współpracuje z Domem Opieki Społecznej w Młodzieszynie. Delegacja pensjonariuszy zaszczyciła nas swoją obecnością , co jeszcze bardziej  uświetniło naszą uroczystość.

Były to wspaniałe chwile, pełne, ciepła, serdeczności, wzruszeń, uśmiechu i wspólnej zabawy. Miło jest sprawić radość i podarować uśmiech na twarzy komuś, kto całe swoje życie poświęcił nam-wnukom. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Zaproszeni goście opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem dziękując za miło spędzone chwile.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim nauczycielom, którzy przyczynili się do przygotowania tak wspaniałej uroczystości. Szczególne podziękowania składamy rodzicom za przygotowanie słodkości dla naszych gości.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych szczęśliwych dni w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Beata Ciura, Elżbieta Boczkowska,Agnieszka Pytkowska, Barbara Halek

  • SONY DSC
  • SONY DSC
  • SONY DSC
  • SONY DSC
  • SONY DSC
  • SONY DSC
  • SONY DSC
  • SONY DSC
  • SONY DSC
Skip to content