W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Drogi gminne Gminy Młodzieszyn „ ul. Wiatraczna”

Drodzy Państwo, mieszkańcy Gminy Młodzieszyn przedstawiamy kolejną z dróg gminnych którą wyremontowaliśmy w części prowadzącej do domostw naszych mieszkańców. Mając na uwadze zapewnienie lepszego dojazdu do domostw jak i pól uprawnych zlokalizowanych przy ul. Wiatracznej w Młodzieszynie w ramach bieżącego utrzymania dróg gminnych i własnych środków finansowych wykonaliśmy remont drogi gminnej polegający na dostarczeniu i rozłożeniu rozściełaczem kruszywa betonowo ceglanego wraz z zagęszczeniem walcem drogowym. Droga w trakcie niekorzystnych warunków atmosferycznych – jesiennych opadów i wiosennych roztopów stawała się nie łatwą przeprawą dla naszych mieszkańców, wykonane na niej prace zapewnią lepszą i sprawniejszą komunikację zarówno kołową jak i pieszą.          Ul. Wiatraczna po pracach remontowych zd. nr. 40001

Skip to content