Dofinansowanie na odbiór odpadów pochodzących z działalności rolniczej

Szanowni Państwo,

Gmina Młodzieszyn pozyskała dofinansowanie ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na odbiór odpadów pochodzących z działalności rolniczej.

Przedsięwzięcie polega na odbiorze, oraz odzysku lub unieszkodliwieniu folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag pochodzących z działalności rolniczej mieszkańców gminy Młodzieszyn.

Całkowity koszt realizacji przedsięwzięcia to 27 000,00 złotych, z czego kwota 25 000,00 złotych to uzyskana dotacja z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej natomiast 2 000,00 złotych to koszty poniesione przez Gminę. Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu z terenu gminy Młodzieszyn do utylizacji przekazane zostanie 50 ton odpadów rolniczych.

Rolnicy z terenu Gminy Młodzieszyn, którzy są zainteresowani oddaniem folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag proszeni są o zgłoszenie do Urzędu Gminy Młodzieszyn do pokoju nr 13 lub pod nr telefonu 46 864 17 59.

Skip to content