W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Centralne Targi Rolnicze 2016 – Zbieramy delegację z Gminy Młodzieszyn


Informujemy mieszkańców gminy Młodzieszyn, że w dniach od 25 – 27 listopada w największym w Europie Środkowej Centrum Targowym PTAK WARSAW EXPO, w Nadarzynie pod Warszawą odbędzie się Ogólnopolskie Święto Rolnictwa – Centralne Targi Rolnicze CTR 2016.

Aby wyjazd został zrealizowany potrzebujemy 50-osobową delegację. W przypadku zebrania pełnego składu Wójt Gminy Młodzieszyn zapewni Państwu transport autokarowy i wyjazd odbędzie się 25 listopada 2016 roku (piątek). Udział w targach, jak i wyjazd jest bezpłatny.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel. 864 17 59 – Referat Gospodarki Komunalnej, Nieruchomości i Ochrony Środowiska do dnia 23 listopada 2016 r.

Skip to content