W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Boisko do siatkówki w parku przy Urzędzie Gminy i GOK w Młodzieszynie

Drodzy Państwo, mieszkańcy Gminy Młodzieszyn chcielibyśmy poinformować wszystkim o wykonanym remoncie/odnowieniu boiska do siatkówki w parku przy Urzędzie Gminy i GOK w Młodzieszynie. W ramach prac wykonano korytowanie wraz z wywiezieniem humusu z powierzchni remontowanego boiska, następnie dostarczono i rozłożono wraz z wypoziomowaniem drobnoziarnisty piasek.

Nowo powstała nawierzchnia boiska do siatkówki swym estetycznym wyglądem i funkcjonalnością zaprasza wszystkich: tych mniej i bardziej zagorzałych miłośników sportu.

My również zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Młodzieszyn do korzystania z boiska do siatkówki, jak również uczestnictwa w

  • Odnowione boisko do siatkówki w parku przy Urzędzie Gminy i GOK w Młodzieszynie
  • Prace przy odnowieniu boiska do siatkówski
  • Przce przy odnowieniu boiska do siatkówki.
  • Boisko do piłki siatkowej przed odnowieniem

który odbędzie się 26.06.2016r z okazji otwarcia boiska.

Skip to content