Bieżące utrzymanie dróg w gminie Młodzieszyn

Gmina Młodzieszyn rozpoczęła i realizuje prace związane z bieżącym utrzymaniem dróg gminnych w zakresie profilowania równiarką wraz z zagęszczeniem walcem drogowym dróg o nawierzchni gruntowej, żwirowej, tłuczniowej jak również odcinków dróg utwardzonych destruktem asfaltowym. Zakres wykonywanych prac polega na profilowaniu równiarką drogową nawierzchni jedni, następnie zagęszczenie jej walcem drogowym.

Jednocześnie realizujemy dostawy kruszywa drogowego w miejsca wymagające wzmocnienia, uzupełnienia ubytków, wyrównania w istniejących przebiegach dróg. Dostarczany materiał jest rozkładany mechanicznie, profilowany i zagęszczany.

Obecnie prace są realizowane w miejscowości Bieliny, Olszynki, Młodzieszynek, Nowa Wieś, Rokicina, Młodzieszyn ul. Wiatraczna, Wierzbowa.

Prosimy o zrozumienie i cierpliwość, prace są wykonywane sukcesywnie na terenie kolejnych miejscowości naszej gminy, jednakże możliwości ich realizacji są uzależnione od warunków pogodowych które niestety są zmienne np. licznie występujące opady deszczu.    

Bieżące utrzymanie dróg w gminie jest niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa, płynności ruchu oraz zrównoważonego rozwoju naszej społeczności.  Prace zaplanowane do wykonania i realizowane sukcesywnie na terenie całej gminy zdecydowanie poprawią jakość naszych dróg oraz komfort przemieszczania się nimi naszym mieszkańcom.  

Skip to content