Bieg charytatywny-Przegonimy Raka na Koniec Świata

Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk zachęca wszystkich mieszkańców Gminy Młodzieszyn aby przyłączyć się do szlachetnej akcji.

Sztafeta  „Przegoń raka dla dzieciaka” w tym roku kieruje się hasłem ” Przegonimy Raka na Koniec Świata! – to  pomysł na trasę IV Biegu Przegoń raka dla dzieciaka. Już w czerwcu za kilka dni kilometry zostaną przekute na złotówki pokonując dystans 1000 km w ultra sztafecie przez Piekło – Młodzieszyn – Bobrowniki – Żnin- Nowy Tomyśl- Wołów- Koniec Świata.

Kim jest grupa biegaczy?

Jest to grupa przyjaciół, na co dzień pracujących i realizujących się w różnych – odmiennych – zawodach i profesjach. Podczas biegu przekuwają oni pasję i pokonane kilometry na złotówki, zachęcając do tego innych. Celem sztafety jest niesienie pomocy, dawanie innym coś od siebie w ważnym celu! Żeby nie było łatwo, w tym roku ustawiono poprzeczkę wysoko, nawet bardzo wysoko: 7 miast, 1000 km w 6 dni.

Na starcie meldują się pozytywni szaleńcy, którzy sami ponadprzeciętnie kochają życie i chcą ratować życie innych. Dołącz do wydarzenia i kibicuj nam w sztafecie. Którędy biegniemy?

Trasa Przegoń raka dla dzieciaka podzielona jest na 6 etapów i prowadzi przez:

I dzień 25 czerwca: Piekło – Młodzieszyn

II dzień 26 czerwca: Młodzieszyn – Bobrowniki (k/Włocławka)

III dzień 27 czerwca: Bobrowniki – Żnin

IV dzień 28 czerwca: Żnin – Nowy Tomyśl

V dzień 29 czerwca: Nowy Tomyśl – Wołów

VI dzień 30 czerwca: Wołów – Koniec Świata

Dołącz do nas i weź udział w charytatywnym wydarzeniu 25 czerwca 2023 r.! Możesz dołączyć się do biegnącej grupy na wysokości Adamowa Góra (skrzyżowanie)  o godz. 17:00. Z tego miejsca wszyscy razem w nieco wolniejszym tempie przemierzymy odcinek aż do Kompleksu Lekkoatletycznego przy Szkole Podstawowej w Młodzieszynie,  gdzie będzie punkt METY tj. jakieś 6 km trasy! Udział można wziąć zarówno pieszo jaki i na rowerze, rolkach czy hulajnodze.

Jeśli chcesz wesprzeć dzieci chorych na nowotwory w zbiórce-akcji „PRZEGOŃ RAKA DLA DZIECIAKA” przyjdź i wesprzyj. Na mecie będzie puszka oraz terminal. Każda wpłata, nawet najmniejsza, to prawdziwa, realna pomoc! Każda złotówka, którą uda się pozyskać w trakcie wydarzenia zostanie przeznaczona na – turnus rehabilitacyjno-wypoczynkowy w Rogowie 2023,który daje dzieciom walczącym z rakiem możliwość oderwania się od szpitalnych ścian, wyciszenia i regeneracji zarówno fizycznej, jak i psychicznej.

Zachęcamy do udziału!!

Link do zbiorki na Krwinka.org


 

Skip to content