W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Ostatnie miejsca – Bezpłatny wyjazd do COS Torwar Warszawa na Program z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej i koncert Poeci Rocka

Wójt Gminy Młodzieszyn i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Młodzieszynie zapraszają Mieszkańców Gminy Młodzieszyn na bezpłatny wyjazd do COS Torwar Warszawa na Program z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej i koncert Poeci Rocka podczas którego wystąpią: Krystyna Prońko, Sławek Uniatowski, Paulina Przybysz, Piotr Rogucki, Łukasz Lach.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego wyjazdu, który odbędzie się dnia 15 lutego 2020r. (sobota). Pozostało 10 miejsc.

Zbiórka o  godz. 16:00 przed Urzędem Gminy Młodzieszyn.

Zapisy w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Młodzieszynie pod numerem telefonu 46 816 63 42 w godzinach 8-16.

Skip to content