Bezpłatny kurs j.angielskiego dla mieszkańców Gminy Młodzieszyn. Zachęcamy do zapisów!

Gmina Młodzieszyn po raz kolejny dołączyła do realizatorów projektu podnoszącego kompetencje mieszkańców. Zapraszamy wszystkie chętne osoby w wieku od 25 lat do skorzystania z bezpłatnych kursów języka angielskiego (poziom: A1 i A2).

Każdy moment jest dobry by rozpocząć naukę języka angielskiego od podstaw lub wzmocnić umiejętności językowe. Lekcje na poziomie A1 przeznaczone są dla osób bez znajomości języka angielskiego, po tym poziomie zdobywamy umiejętności użytkownika początkującego (A2).
W sposób szczególny zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie: osoby niepełnosprawne, seniorów, bezrobotnych, mieszkańców terenów wiejskich, osoby z niższym wykształceniem.
Zajęcia będą odbywały się w trybie stacjonarnym bądź w trybie on-line w 12-osobowych grupach.
Każdy z uczestników otrzymuje za darmo materiały do nauki, podręczniki. Na zakończenie, kursanci zdobywają certyfikaty TELC potwierdzające znajomość języka angielskiego. Jedynym wkładem jest poświęcony czas oraz chęci do nauki.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego na naszej stronie internetowej (POBIERZ FORMULARZ).
Termin składania zgłoszeń – do 31 stycznia 2022 r.
Wypełniony formularz należy dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres Urząd Gminy Młodzieszyn, ul. Wyszogrodzka 25, 96-512 Młodzieszyn. Dokładny termin rozpoczęcia i lokalizacji kursu podany będzie po przeprowadzeniu weryfikacji zgłoszeń.

Więcej informacji pod numerem telefonu (46) 864 17 67 oraz w Urzędzie Gminy Młodzieszyn pok. nr 15 (I piętro).

Formularz rekrutacyjny kurs angielskiego, kurs komputerowy

 

Projekt pn. Szkolenia z języka angielskiego i ICT dla osób z województwa mazowieckiego”, nr RPMA. 10.02.00-14-c924/19, realizowany przez Pretender Adrian Wronka (Projektodawca) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Skip to content