W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Bezpieczne wakacje

 Wakacje to czas, na który z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci. Dlatego też przed rozstaniem z uczniami jak zawsze poruszamy kwestię bezpieczeństwa podczas wakacji.

W poniedziałek 22 czerwca do naszej akcji przyłączyli się przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie oraz strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Młodzieszynie.

Sierżant Izabela Senderowska przeprowadziła z uczniami pogadankę, podczas której upominała naszych podopiecznych o rozsądnym spędzaniu czasu wolnego oraz zachowaniu ostrożności podczas kąpieli. Natomiast aspirant Mariusz Józikowski nadzorował czwartoklasistów, którzy w tym dniu przystąpili do praktycznego egzaminu na kartę rowerową. Na zakończenie spotkania chętni uczniowie znakowali swoje jednoślady przed kradzieżą.
Po spotkaniu z policją zawitali do nas okoliczni strażacy, którzy zademonstrowali uczniom podstawowe metody udzielania pierwszej pomocy. Uczniowie zobaczyli również jak działa specjalistyczny sprzęt. Ostatnie momenty spotkania upływały w radosnej atmosferze, podczas której woda z węża strażackiego wędrowała nie tylko na boisko szkolne.

Skip to content