W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

APEL

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Młodzieszynie apeluje o rozsądne gospodarowanie wodą z wodociągu gminnego. Z uwagi na panujące wysokie temperatury powietrza i brak opadów atmosferycznych zaobserwowaliśmy ponad normatywny pobór wody przez mieszkańców Gminy Młodzieszyn. Może to spowodować, że pobór wody przez mieszkańców przekroczy techniczne możliwości produkcyjne Stacji Uzdatniania Wody.

W trosce o komfort wszystkich mieszkańców Gminy Młodzieszyn apelujemy o racjonalne gospodarowanie wodą pochodzącą z wodociągu gminnego rezygnując lub  ograniczając do minimum w godzinach 16.00 – 23.00 z podlewania trawników i ogródków, mycia samochodów, napełniania basenów.

Skip to content