W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Akcja „Bezpieczna droga do szkoły” w klasach I-III Szkoły Podstawowej w Kamionie

Kolejny raz w tym roku szkolnym uczniowie klas I-III mieli okazję przypomnieć sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, a to za sprawą wizyty niezwykłych gości: Pani wójt Moniki Pietrzyk, Pana Sławomira Tomaszewskiego przewodniczącego rady powiatowej Mazowieckiej Izby Rolniczej w Sochaczewie, Pani Marleny Kowalskiej kierownika sochaczewskiego oddziału Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Pani starszej sierżant Izabeli Pajek z Powiatowej Komendy Policji w Sochaczewie. Wszyscy pojawili się w naszej szkole w związku z akcją „Bezpieczna droga do szkoły”. Oprócz pogadanki przeprowadzonej przez Panią sierżant, uczniowie otrzymali kamizelki i opaski odblaskowe oraz coś smacznego: jabłka i soki. Od Pani wójt dostali odblaskowe worki na buty.

Skip to content