Z przykrością informujemy, że w parku znajdującym się obok Gminnego Ośrodka Kultury w Młodzieszynie doszło do aktu wandalizmu. Nieznani sprawcy zniszczyli ławki znajdujące się pod altaną oraz uszkodzili nawierzchnię z kostki brukowej.
To miejsce służy mieszkańcom do odpoczynku i spotkań, dlatego tym bardziej ubolewamy nad bezmyślnym zniszczeniem wspólnego mienia.
Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które mogły być świadkami zdarzenia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawców, o kontakt z Urzędem Gminy Młodzieszyn pod numerem telefonu 46 864 17 50.
Sprawa została zgłoszona odpowiednim służbom. Liczymy na pomoc mieszkańców w ustaleniu osób odpowiedzialnych za zniszczenia i wyciągnięciu wobec nich konsekwencji.
Osobom przekazującym informacje zapewniamy pełną dyskrecję.
Dbajmy wspólnie o nasze otoczenie i miejsca, z których korzysta cała lokalna społeczność.






