8 marca 2017 – Dzień Kobiet w GOK

Dzień kobiet obchodzony 8 marca to coroczne święto o  bardzo długiej tradycji, również w tym roku uczczone zostało w gminie Młodzieszyn bardzo uroczyście. Z tej okazji Monika Pietrzyk Wójt Gminy wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury zorganizowała spotkanie dla kobiet.

O godz. 17 rozpoczęła się uroczystość na którą bardzo licznie przybyły Panie z naszej gminy, przywitała je Pani Wójt, składając wszystkim Paniom serdeczne życzenia,  życząc mile spędzonego czasu.

W dniu w którym swoje święto obchodziły kobiety uroczystość poprowadzili panowie,  Dariusz Kosiński dyrektor Gimnazjum w Młodzieszynie oraz Leszek Borkowski dyrektor Szkoły Podstawowej w Janowie. Uroczystość rozpoczęła się występem chóru  gimnazjalnego, który zaprezentował szeroką gamę swoich umiejętności. Z okazji święta kobiet uczniowie z Gimnazjum w Młodzieszynie pod opieką Państwa Alicji i Janusza Wlazło przygotowali kabaretowy program artystyczny dedykowany wszystkim paniom, który bardzo rozbawił wszystkich uczestników. Wszyscy artyści zebrali zasłużone brawa.

         Bardzo oczekiwanym momentem była zabawa fantowa podczas której, pośród uczestników zostały losowane vouchery miedzy innymi, na wizytę w salonie fryzjerskim VIOLA, manicure hybrydowy salon kosmetyczny INES Agnieszka Gałka, oraz salon kosmetyczny JOANNA z Sochaczewa, zajęcia fitness GOK Młodzieszyn, zajęcia garncarskie GOK Młodzieszyn, masaż rehabilitacyjny Mariusz Dąbrowski, kolację w hotelu Chopin oraz książki o zdrowej żywności przekazane przez Naturhouse.

Podczas uroczystości odbyło się ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w konkursie fotograficznym „Młodzieszyn w zimowej szacie” w którym zostali nagrodzeni: kategoria wiekowa do  12 lat: 3 równorzędne nagrody dla: 
Bartłomieja Klocka za fotografię „Zimowe dni z mamą”
Mai Owczarzak za fotografię „Ze szkolnej huśtawki”
Patryka Sobczaka za fotografię „Przeszłość Janowa”

Kategoria wiekowa: 13 – 18 lat: nagroda dla Kacpra Orlińskiego za fotografię „Boisko zimą”

Kategoria wiekowa: powyżej 18 lat: nagroda dla Martyny Klocek za fotografię „Moja mała ojczyzna”

W Sali Gminnego Ośrodka Kultury znajdowały się stanowiska związane z dbaniem o zdrowie. Porad dietetycznych udzielały panie z Naturhouse z Sochaczewa, panie pielęgniarki z NOOZ „Małgosia” Gabriela Duplicka i Wiesława Bryńska wykonywały badanie ciśnienia i poziomu cukru, a także udzielały wielu cennych porad. Gościliśmy również pana fizjoterapeutę Mariusza Dąbrowskiego oraz przedstawicielki z sanepidu w Sochaczewie.

Uroczystość minęła w miłej i serdecznej atmosferze. Po zakończeniu spotkania wszystkie panie obdarowane zostały kwiatami.

 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Skip to content