W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

I Wiosenny Turniej Samorządowców w Piłce Siatkowej

FESTIWAL PIŁKI SIATKOWEJ W MŁODZIESZYNIE

19 marca 20DSCN954216r. w sali gimnastycznej w Młodzieszynie rozegrany został I Wiosenny Turniej Samorządowców w Piłce Siatkowej. Inicjatorami i organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego: Ryszard Wiśniewski i Leszek Borkowski przy współpracy Urzędu Gminy, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Młodzieszynie.

Celem turnieju była popularyzacja piłki siatkowej oraz integracja środowiska młodzieszyńskich samorządowców.

Patronat honorowy nad zawodami objęła Wójt Gminy Młodzieszyn, Monika Pietrzyk-Połubińska.

W turnieju udział wzięło 5 drużyn: Urząd Gminy, OSP Młodzieszyn, OSP Stare Budy, OSP Kamion oraz reprezentacja nauczycieli. Rozegrany został w grupach. Finaliści grup: OSP Młodzieszyn i OSP Kamion spotkali się w grze o I miejsce. Po długiej i wyrównanej walce mistrzami zostali zawodnicy z Kamiona. O miejsce trzecie grali nauczyciele z Urzędem Gminy. Skuteczniejsza okazała się drużyna UG.

Klasyfikacja końcowa:

I msc. -OSP Kamion

II msc. -OSP Młodzieszyn

III msc. – Urząd Gminy

IV msc. – Nauczyciele

V msc. – OSP Stare Budy

Między meczami, dzięki życzliwości pani dyrektor Małgorzaty Malczewskiej, w szkolnej stołówce można było posilić się pysznymi kiełbaskami z pieca oraz ciastem. Na spragnionych czekała woda mineralna oraz soki.

Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju z rąk wójta, Moniki Pietrzyk-Połubińskiej, otrzymały pamiątkowe puchary.

 

Skip to content