W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kamionie

 

W naszej szkole, jak co roku, uczniowie Samorządu Uczniowskiego wspólnie z opiekunami M. Matusiak i A. Pietrzak zorganizowali zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zainteresowanie  i zaangażowanie wszystkich uczniów było ogromne. Na terenie naszej szkoły został zorganizowany „Świąteczny kiermasz” oraz „Aukcja gadżetów WOŚP”. Zbieraliśmy pieniądze pod kościołem i na terenie szkoły. Razem zebraliśmy 1419 zł.

Mimo upływu 25 lat od kiedy WOŚP zaczęła grać, wciąż cieszy się wielkim zainteresowaniem tak dorosłych jak i dzieci. To świetnie, że można liczyć na wsparcie ludzi dobrej woli.

  • SONY DSC
  • SONY DSC
  • 20170117_105553
  • 20170116_090311
Skip to content