W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

120 tys. na instalację fotowoltaiczną dla wszystkich strażnic z terenu Gminy Młodzieszyn

Z przyjemnością informujemy, że udało się nam pozyskać dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie o łącznej wartości 120 tysięcy złotych na potrzeby Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Młodzieszyn.

Wszystkie cztery jednostki OSP Młodzieszyn, OSP Kamion, OSP Budy Stare oraz OSP Witkowice otrzymały dofinansowanie w wysokości po 30 tysięcy złotych na budowę kompletnej instalacji fotowoltaicznej na budynkach strażnic.
Dodatkowo dla każdej ze strażnic  zostały zabezpieczone środki w budżecie gminy Młodzieszyn w wysokości po 5 tysięcy złotych, aby możliwa była realizacja całego zakresu przedsięwzięcia.  

4 października w budynku strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzozowie Starym, Prezesi OSP z terenu naszej gminy przy udziale Pana Posła Macieja Małeckiego, podpisali umowy z Panem Markiem Ryszką – Prezesem Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na realizację tych przedsięwzięć.

Gmina Młodzieszyn od zawsze wspiera doposażenie jednostek OSP  pozyskując na ten cel dofinansowania. Bardzo się cieszę z pozyskanych środków, które umożliwią wybudowanie instalacji fotowoltaicznej na każdej z czterech strażnic. Pozwoli to przede wszystkim na obniżenie kosztów utrzymania tych budynków, poprzez własną produkcję energii.” – dodaje Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk

  • fotowoltaika osp (7)
  • fotowoltaika osp (6)
  • fotowoltaika osp (5)
  • fotowoltaika osp (4)
  • fotowoltaika osp (2)
  • 93872_b
  • fotowoltaika osp (1)
Skip to content