𝗔𝗸𝘁 𝘄𝗮𝗻𝗱𝗮𝗹𝗶𝘇𝗺𝘂 𝘄 𝗽𝗮𝗿𝗸𝘂 𝗼𝗯𝗼𝗸 𝗚𝗢𝗞-𝘂 𝘄 𝗠ł𝗼𝗱𝘇𝗶𝗲𝘀𝘇𝘆𝗻𝗶𝗲 – 𝘀𝘇𝘂𝗸𝗮𝗺𝘆 𝘀́𝘄𝗶𝗮𝗱𝗸𝗼́𝘄

 
 Z przykrością informujemy, że w parku znajdującym się obok Gminnego Ośrodka Kultury w Młodzieszynie doszło do aktu wandalizmu. Nieznani sprawcy zniszczyli ławki znajdujące się pod altaną oraz uszkodzili nawierzchnię z kostki brukowej.
To miejsce służy mieszkańcom do odpoczynku i spotkań, dlatego tym bardziej ubolewamy nad bezmyślnym zniszczeniem wspólnego mienia.
 Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które mogły być świadkami zdarzenia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawców, o kontakt z Urzędem Gminy Młodzieszyn pod numerem telefonu  46 864 17 50.
Sprawa została zgłoszona odpowiednim służbom. Liczymy na pomoc mieszkańców w ustaleniu osób odpowiedzialnych za zniszczenia i wyciągnięciu wobec nich konsekwencji.
Osobom przekazującym informacje zapewniamy pełną dyskrecję.
 Dbajmy wspólnie o nasze otoczenie i miejsca, z których korzysta cała lokalna społeczność.
  • 732091779_1910424016506225_7716272145053347371_n
  • 730320438_1002449226111488_6630305549288413487_n
  • 729867226_1533620355086427_6204364759764944951_n
  • 729127903_1312945901017283_7413398726528487959_n
  • 728882350_2192018318309381_493749224060360257_n
  • 730712890_1657881132111220_1803617732474010116_n