W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Zapraszamy do lektury Biuletynu Informacyjnego Urzędu Gminy Młodzieszyn

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Gminy Młodzieszyn,

w związku z panującą sytuacją epidemiczną,  życie codzienne wielu z nas zostało wywrócone do góry nogami. Teraz powoli wracamy do normalnego funkcjonowania. Od minionego poniedziałku możemy odwiedzić ulubioną kawiarnię, pójść do fryzjera czy do kosmetyczki. Mimo luzowania ograniczeń, nadal obowiązuje nas zachowanie szczególnej ostrożności.

Gmina Młodzieszyn co roku wydaje biuletyn informacyjny, który jest podsumowaniem działań, wydarzeń i inwestycji, które miały miejsce w Gminie w 2019 roku.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną panującą w kraju, stanęliśmy przed dylematem, czy biuletyn ma być dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej, czy papierowej.
Ze względu na sygnały, które docierały do nas od mieszkańców, postanowiliśmy aby biuletyn był dostępny dla naszych mieszkańców zarówno w wersji elektronicznej na stronie urzędu www.mlodzieszyn.pl oraz w formie papierowej. Nie wszyscy korzystają z internetu i mediów społecznościowych, dlatego Biuletyn Informacyjny Urzędu Gminy Młodzieszyn zostanie zabezpieczony oraz dostarczony do mieszkańców gminy z zachowaniem wszelkich środków ochrony. W dystrybucji pomogą niezastąpieni Druhowie i Druhny z Ochotniczych Straży Pożarnych.

„Szanowni Mieszkańcy, w wydanym przez nas biuletynie znajdziecie Państwo ważne kontakty oraz przede wszystkim informacje z życia gminy oraz jej mieszkańców. To podsumowanie 2019 roku jest wspaniałą pamiątką tego, czego wspólnie udało nam się dokonać i mam nadzieję, że zachęci Państwa do aktywniejszego udziału w organizowanych przez nas wydarzeniach. Zachęcam Państwa do lektury Biuletynu Informacyjnego Gminy Młodzieszyn.”

Wójt Gminy Młodzieszyn

/-/ Monika Pietrzyk

 

POBIERZ BIULETYN (PDF)

 

 

  • 99440894_659661398210641_4506788915465682944_n

 

Skip to content