Witamy najmłodszych Mieszkańców Gminy Młodzieszyn

Coraz więcej gmin i miast docenia fakt, że przybywa im małych obywateli i obdarowuje rodziców świeżo narodzonych dzieci rozmaitymi prezentami. Ostatnio do tej miłej tradycji dołączyła Gmina Młodzieszyn, która przygotowała dla niemowlaków i ich rodziców upominek.

W tym roku Wójt Gminy Młodzieszyn przygotowała list gratulacyjny oraz książki z najpiękniejszymi bajkami i wierszami, które będą trafiać do domów nowo narodzonych mieszkańców. Pierwszych w 2020 r. najmłodszych mieszkańców gminy i ich rodziców osobiście odwiedziła Monika Pietrzyk aby pogratulować i wręczyć upominek. Do kolejnych rodzin gratulacje wyślemy pocztą.
Narodziny dziecka to szczęście i radość w rodzinie, a drobny upominek przesłany przez Urząd Gminy ma przywoływać wspomnienia tych chwil.
Jak zaznacza Monika Pietrzyk – Wójt Gminy Młodzieszyn: „Tym drobnym gestem chcemy podkreślić, że bardzo zależy nam na naszych mieszkańcach, również na tych najmłodszych. Narodziny dziecka to przełomowy moment w życiu każdej rodziny, który przynosi radość ale wiąże się także z nowymi obowiązkami i wyzwaniami. W tych pierwszych chwilach przesyłamy więc życzenia wszelkiej pomyślności i rodzinnego szczęścia.”

  • noworodek
  • gratulacje i ksiazka 3
  • gratulacje i ksiazka2

 

Related posts

Skip to content