W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Wigilia w Młodzieszynie

 

W piątek w szkole podstawowej w Młodzieszynie odbyła się wigilia dla samotnych z gminy Młodzieszyn. Wszystkich przybyłych powitały Maria Hryniewiecka ze Stowarzyszenia Rodzin Katolickich i Małgorzata Malczewska dyrektor Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie. Następnie dzieci pod kierunkiem Beaty Ciura, Agnieszki Woźniak i Katarzyny Krzemińskiej, przy akompaniamencie muzycznym Dariusza Kosińskiego  zaprezentowały jasełka za co otrzymały gromkie brawa.

Później przyszedł czas na wspólne kolędowanie i łamanie się opłatkiem. Na koniec Monika Pietrzyk Wójt Gminy Młodzieszyn wszystkim przybyłym wręczyła upominek w postaci piernika, który jest jednym z symboli Świąt Bożego narodzenia. W rodzinnej atmosferze i świątecznym nastroju rozmowy przy wigilijnym stole trwały jeszcze bardzo długo.

  20161216_120930 20161216_121447

Skip to content