Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Młodzieszynie 2021

Wielkimi krokami zbliża się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Gmina Młodzieszyn co roku organizuje wydarzenie oraz mocno włącza się w pomoc potrzebującym. Niestety przez panującą pandemię tegoroczny finał będzie inny od poprzednich. Mimo trudności nie poddajemy się i działamy w myśl hasła „do końca świata i jeden dzień dłużej”! Tym razem zbieramy na wsparcie laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Gmina Młodzieszyn gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy od 1999 roku. Podczas 28 Finału WOŚP w Gminie Młodzieszyn zebraliśmy 18 059,30 zł! Gorąco liczymy na to, że i tym razem uda nam się zbliżyć do tego rekordu.

29.Finał WOŚP w Gminie Młodzieszyn odbędzie się online, na specjalnym wydarzeniu na facebooku. Licytacje prowadzone będą przez naszą stronę internetową telefonicznie w dniu Wielkiego Finału, który odbędzie się online 10 stycznia 2020 r.
Zostaliśmy także szczęśliwymi posiadaczami puszki WOŚP, która stanęła w Urzędzie Gminy Młodzieszyn. Dzięki temu każdy z Państwa już dziś może wrzucać do niej datki.

Tymczasem prosimy wszystkich, którzy chcieliby włączyć się do akcji o podarowanie gadżetów/voucherów z przeznaczeniem na licytacje online. Więcej szczegółów wkrótce na naszej stronie oraz w wydarzeniu na facebooku.
Wiemy, że macie wielkie  serca i liczymy na Wasze wsparcie. Siema!


 

Skip to content