W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Wakacje w gminie Młodzieszyn w pełni!

Wakacje rozpoczęły się wyjazdem 18 uczniów Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie, zuchów i harcerzy oraz podopiecznych Świetlicy TPD w Młodzieszynie na wypoczynek letni w ramach „Pogodnego lata”. Dzieci wypoczywały w stanicy harcerskiej Hufca ZHP Sochaczew w Łąkie od 2 – 14 lipca.

Letnie przygody będą dalej kontynuowane poprzez wyjazdy organizowane przez urząd gminy oraz  Gminny Ośrodek Kultury a także zajęcia organizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Młodzieszynie oraz filię w Kamionie.

Zdajemy sobie sprawę, że zarówno ubiegły rok, jak i początek obecnego był ciężki dla rodziców i dzieci, dlatego aby uatrakcyjnić trwające wakacje, Wójt Gminy Młodzieszyn zachęca wszystkie dzieci oraz rodziny do uczestnictwa w wyjazdach oraz zajęciach organizowanych przez urząd i gminne instytucje.

*Zdjęcie Hufiec ZHP Sochaczew Maciej Wasilewski

Skip to content