W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Rozpoczęcie Roku Szkolnego w Kamionie

W dniu 1 września 2016 r. o godzinie 900 w Szkole Podstawowej im. gen. bryg. Franciszka Włada w Kamionie odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017.

Oficjalną część rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego i wspólnego odśpiewania hymnu szkoły.

Pan dyrektor Marek Kujawa powitał przybyłych na uroczystość gości: przedstawiciela Urzędu Gminy Młodzieszyn Panią Annę Sobieraj i księdza proboszcza Zbigniewa Łuczak, wszystkich uczniów, licznie przybyłych rodziców, nauczycieli i pracowników. Przekazał informacje na temat organizacji pracy szkoły w roku szkolnym 2016/2017, życzył całej społeczności uczniowskiej sukcesów, zapału do nauki i bardzo dobrych wyników w nowym roku szkolnym.

  • SONY DSC
  • SONY DSC
  • SONY DSC
  • SONY DSC
Skip to content