W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Rodzinne wakacje z Gminą Młodzieszyn!

W programie Park Wodny Suntago, Zoo, Skansen i wiele innych atrakcji! ⛱☀☺

Wakacje w pełni, piękna pogoda, wykorzystajmy ten czas jak najlepiej!
Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk zaprasza mieszkańców gminy Młodzieszyn do udziału w jednodniowych wyjazdach wakacyjnych. Harmonogram dostępny jest na poniższym plakacie. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapisy wyłącznie telefonicznie pod numerem (46) 864 17 50/62 lub osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Młodzieszyn. Liczba osób ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia prosimy składać OSOBIŚCIE do sekretariatu Urzędu Gminy Młodzieszyn (karta zgłoszenia dostępna jest do pobrania na naszej stronie lub w sekretariacie urzędu).

☀Wyjazd osoby niepełnoletniej wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego.
☀Szczegółowe informacje o każdym wyjeździe będą zamieszczane na stronie www.mlodzieszyn.pl i na profilu Facebook Urzędu Gminy.
☀Koszt wycieczki: cena biletu wstępu za daną atrakcję.
☀Uczestnicy nie pokrywają kosztów przejazdu.

Zapraszamy!

Karta-zgloszenia-udzialu lato 2021 UG MŁODZIESZYN

Skip to content