W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Realizacja projektu „Czyste powietrze w Gminie Młodzieszyn – Wymiana urządzeń grzewczych”

Drodzy Mieszkańcy,

Gmina Młodzieszyn realizuje Projekt  pn. „Czyste powietrze w Gminie Młodzieszyn – Wymiana urządzeń grzewczych”, który jest na etapie przygotowania dokumentacji przetargowej, celem ogłoszenia i wyłonienia wykonawcy zadania. Wykonanie wymiany urządzeń grzewczych oraz urządzeń OZE przewidywane jest w okresie letnim bieżącego roku, aby w przyszłym sezonie grzewczym mogły już funkcjonować nowe urządzenia.

W związku z dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Gminy Młodzieszyn odnawialnymi źródłami energii, Gmina zaproponowała mieszkańcom przystąpienie do kolejnego Projektu  OZE, na cztery przedsięwzięcia tj. panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, piece na pellet i pompy ciepła. Zostało złożone blisko 80 deklaracji, najchętniej składanych na panele fotowoltaiczne. Następuję właśnie  etap weryfikacji zebranych deklaracji na podstawie, których będzie przygotowany i składany wniosek o dofinansowanie.

Skip to content