Adoptuj psa

INFORMACJE NA TEMAT ADOPCJI ZWIERZĄT
ODŁOWIONYCH NA TERENIE GMINY MŁODZIESZYN:

Urząd Gminy Młodzieszyn
ul. Wyszogrodzka 25, 95-12 Młodzieszyn
pok. nr 13
tel. (46) 864 17 59
e-mail: kzajac@mlodzieszyn.pl


Gmina Młodzieszyn zachęca do adopcji psów

Jeśli właśnie zastanawiasz się nad nowym domownikiem i nie jest Ci obojętny los porzuconych zwierząt, Gmina Młodzieszyn  ma propozycję: nie kupuj – adoptuj!

Możesz wybrać pieska dowolnej maści, wieku i rasy zapewniając mu dom i przyczynić się tym samym do oszczędności w swoim portfelu i w budżecie gminy.

Poniżej prezentujemy bezdomne psy, które błąkały się po terenie Gminy Młodzieszyn, zostały wyłapane i obecnie znajdują się pod opieką Gminy Młodzieszyn.

Zwierzęta znajdują się pod stałą opieką weterynaryjną, są odpchlone, odrobaczone i zaszczepione przeciwko wściekliźnie. Wszystkie  są zadbane, przyjaźnie nastawione do ludzi i z niecierpliwością oczekują na osoby, które zechciałyby się nimi zaopiekować i stworzyć im nowy dom.

W przypadku chęci uzyskanie bliższych informacji bądź podjęcia decyzji o adopcji któregoś z poniższych psów prosimy o kontakt z  Firmą Handlowo Usługowa JUSTYNA Uderz 15, 96-520 Iłów tel. 728 267 534.

 

 

ALF to około 10 letni pies który waży 30 kg . To pies, który kocha zabawę, a w szczególności uwielbia ale to uwielbia przytulnie. Akceptuje inne psy ale nie dominujące. Umie chodzić na smyczy. Alf  jest zaczipowany, odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, wykastrowany.

 

 

CZESIO to około 8 letni pies który waży 10kg . Niech was nie zmyli wiek! To pies, który kocha zabawę, a w szczególności uwielbia, ale to uwielbia przytulnie. Kocha dzieci, toleruje psy ale nie dominujące. Umie chodzić na smyczy. Czesio  jest zaczipowany, odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, wykastrowany.

 

 

EDEK to około 2  letni psiak który waży 30kg. Jest bardzo energiczny i wesoły, kocha zabawę, spacery. Chodzi na smyczy. Bardzo kocha człowieka i zabawy z nim. Jest zaczipowany, odrobaczony, odpchlony, wykastrowany.

 

 

Franek i Franek 2 , to dwaj bracia  w wieku około 2 lat, waga około 18kg.  Bracia są w trakcie nauki chodzenia na smyczy. Bardzo boją się człowieka. W tej chwili są odrobaczeni, odpchleni.

 

.

 

GAPCIO – Wiek, około pół roku. Będzie dużym psem. W tej chwili waży 12 kg.  Gapcio jest odrobaczony, odpchlony, zasczepiony od wścieklizny oraz chrób zakażnych., zaczipowany i wykastrowany.

 

MAMA, wiek około 6 lat, waga 28 kg. Jest odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona od ścieklizny oraz chorób zakażnych. Zaczipowana oraz wykastrowana.  Szukamy dla niej kochającego, ciepłego domu a nie budy. Sunia nie toleruje innych samic. Świetnie odnajduje się w towarzystwie samców.

 

MISIO to około 9 letni  psiak, który waży około 50 kg. Nie ma w nim agresji, uwielbia zabawę. Jest ogromnym przytulakiem. Bardzo kocha dzieci i zabawę z nimi.  Jest wykastrowany zaszczepiony i zaczipowany. Ładnie chodzi na smyczy i uwielbia spacery.

 

 

CZAKO Wesoły, kochany Czako szuka domku! Czako to około 8 letni pies który waży 40 kg. Akceptuje małe psy i  koty. Kocha dzieci  i uwielbia zabawy. Jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany, zaszczepiony i wykastrowany. Chodzi na smyczy.

 

 

PASZTETOWA to sunia  ma około 8 lat. Jest sunią uległą, łagodną i bardzo weosłą.  Ktoś wyrzucił ją w lesie. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, zaczipowana, odrobaczona, odpchlona  i gotowa do adopcji.  Kocha  zabawę z innymi psami oraz uwielbia człowieka i głaskanie. To wspaniały przytulach który lgnie do człowieka.

 

PUCHATEK , wiek około 5 lat, waży około 23 kg.  Umie chodzić na smyczy. Jest odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony od wścieklizny oraz chorób zakaźnych, zaczipowany i wykastrowany.

 

RUDEK SUPER PRZYJACIEL

RUDEK mały około 6 letni psiak który waży 10 kg.  Potrzebuje domu bez dzieci, wyrozumiałego i spokojnego który da mu się otworzyć. Toleruje sunie i koty, samce zależy które. Chodzi ładnie na smyczy. Jest grzeczny w domu. Rudek jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany, wykastrowany i zaszczepiony.

 

 

SMERFETKA:

Wiek, około pół roku. Będzie dużym psem. W tej chwili waży 12 kg.  Smerfetka jest odrobaczona, odpchlona, zasczepiona od wścieklizny oraz chrób zakażnych., zaczipowana i wysterylizowana.

 

WAŻNIAK

Wiek, około pół roku. Będzie dużym psem. W tej chwili waży 12 kg.  Ważniak jest odrobaczony, odpchlony, zasczepiony od wścieklizny oraz chrób zakażnych., zaczipowany i wykastrowany.

Skip to content