Pierwsze Stypendia Wójta Gminy Młodzieszyn przyznane!

W dniu 25 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego dla klas 1-3 i 8 Szkoły Podstawowej im. gen. Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie. Zakończenie roku pozostałych klas odbędzie się w dniu jutrzejszym 26 czerwca 2020 r. Ze względu na pandemię COVID-19 tegoroczne zakończenia roku szkolnego mają odmienny charakter. Obowiązkowo zachowujemy pełne bezpieczeństwo uczniów, nauczycieli i pracowników szkół. Poszczególne klasy przychodzą do szkoły na określoną godzinę, odbierają świadectwa i wychodzą bez kontaktu z innymi uczniami.

Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk, podobnie do lat ubiegłych przyznała Stypendia dla uczniów za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe za rok szkolny 2019/2020.
W Szkole Podstawowej w Młodzieszynie stypendia otrzymało 40 uczniów, w tym z klasy ósmej 6 uczniów. Z powodu obostrzeń sanitarnych w imieniu Wójta Gminy, stypendia przekazała uczniom wychowawczyni klasy Pani Iwona Dragańska.

Z klasy ósmej Szkoły Podstawowej im. gen.Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie w roku szkolny 2019/2020 stypendia naukowe Wójta Gminy Młodzieszyn  otrzymały:

Maja Winnicka kl. VIII

Nina Winnicka kl. VIII

Stefaniak Karolina kl. VIII

Paruszewska Natalia kl. VIII

Klaudia Kobylańska kl. VIII

Wiktoria Gonta kl. VIII

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom za szczególne zaangażowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe. Gratulujemy również rodzicom oraz dziękujemy za trud włożony w wychowanie oraz pracę z dziećmi podczas nauczania zdalnego w ostatnich miesiącach. Dziękujemy całej społeczności szkolnej, uczniom oraz rodzicom, którzy musieli odnaleźć się w nowej sytuacji jaką była nauka w domu. Podsumowując ten czas możemy powiedzieć, że wspólnie odnieśliśmy sukces. Życzymy Wam udanych wakacji!

 

  • 20200625_091102[1]
  • 20200625_091140[1]
Skip to content