Ogłoszenie GZGK o zatrudnieniu na stanowisko: kierowca ciągnika

Ogłaszający: Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Młodzieszynie z siedzibą w Młodzieszynie ul. Wspólna 42, 96 – 512 Młodzieszyn.

  1. Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy – pełny etat poprzedzona 3 miesięcznym okresem próbnym.
  2. Wymagania związane z wykonywaniem pracy na tym stanowisku:
  3. Wymagania niezbędne:

Kandydatem może być osoba, która:

  1. posiada obywatelstwo polskie,
  2. posiada prawo jazdy kat. B, T,
  3. posiada wykształcenie min. zasadnicze zawodowe.

III. Podstawowy zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  1. sprawowanie kontroli nad urządzeniami technologicznymi oczyszczalni ścieków wraz z infrastrukturą kanalizacyjną
  2. obsługa ciągnika z osprzętem (beczka asenizacyjna, kosiarka, pług śnieżny, itp.)
  3. Wymagane dokumenty i oświadczenia:
  4. podanie o przyjęcie na stanowisko,
  5. życiorys (CV) z opisem dotychczasowej kariery zawodowej,
  6. kwestionariusz osobowy kandydata ubiegającego się o zatrudnienie,
  7. kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  8. kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe,
  9. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Podanie, CV, wymagane oświadczenia winny być opatrzone datą i własnoręcznym podpisem kandydata do zatrudnienia

  1. Sposób i termin składania ofert:

Oferty z wymaganymi dokumentami kandydaci powinni składać w siedzibie Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Młodzieszynie, ul. Wspólna 42 do dnia 30.07.2021 r. do godz. 14.00, lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: biuro.gzgk@mlodzieszyn.pl z zachowaniem powyższego terminu.

O zachowaniu terminu złożenia oferty decyduje data wpływu do GZGK w Młodzieszynie.

Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Zapraszamy osoby zainteresowane, w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr: 46 861 04 83.

kwestionariusz-osobowy-dla-pracownika

Ogłoszenie o zatrudnieniu