Nowa usługa e-PODATKI – udogodnienie w załatwianiu spraw podatkowych dla podatników gminy Młodzieszyn

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że została dla Państwa uruchomiona usługa ePodatki.  Adresowana jest do osób fizycznych, umożliwia całodobowy, bezpłatny dostęp do aktualnych informacji o wszystkich  posiadanych wobec Gminy zobowiązaniach wynikających z podatków od nieruchomości, rolnego i leśnego, łącznego zobowiązania pieniężnego oraz opłaty za odpady komunalne. Użytkownik usługi może przeglądać i weryfikować na swoim indywidualnym koncie wymiar podatków i opłat za pośrednictwem Internetu a przeglądanie konta jest możliwe 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Podatnik ma dostęp do pełnych danych konta. System ePodatki umożliwia zapłatę zobowiązania podatkowego ONLINE.

W celu skorzystania z usługi e-podatki należy zarejestrować się na stronie ugmlodzieszyn.epodatnik.info lub na stronie www.mlodzieszyn.pl w zakładce e-podatki następnie zgłosić się do Urzędu  Gminy  Młodzieszyn (pok. 10 lub 11) w celu zweryfikowania tożsamości i otrzymania dostępu do usługi.

 Korzyści:

  • bezpośredni nieograniczony czasem dostęp do bieżącej, indywidualnej informacji o wszystkich należnościach i terminach
  • oszczędność czasu,
  • czytelny i przejrzysty sposób prezentacji danych
  • łatwy dostęp do informacji o sposobie naliczenia podatków i opłat – możliwość szybkiego zgłoszenia i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości bez konieczności licznych wizyt w urzędzie
  • prosty sposób aktywacji konta – formularz elektroniczny i tylko jedna wizyta w urzędzie (podpisanie dokumentów)
  • wszystkie informacje na jednym koncie – teraz nie zginie żaden „kwitek”

Skip to content