Nie kupuj – adoptuj!

Jeśli właśnie zastanawiasz się nad nowym domownikiem i nie jest Ci obojętny los porzuconych zwierząt, Gmina Młodzieszyn ma propozycję: nie kupuj – adoptuj!

Możesz wybrać pieska dowolnej maści, wieku i rasy zapewniając mu dom. Poniżej prezentujemy bezdomne psy, które błąkały się po terenie Gminy Młodzieszyn, zostały wyłapane i obecnie znajdują się pod opieką Gminy Młodzieszyn.
Zwierzęta znajdują się pod stałą opieką weterynaryjną, są odpchlone, odrobaczone i zaszczepione przeciwko wściekliźnie. Wszystkie są zadbane, przyjaźnie nastawione do ludzi i z niecierpliwością oczekują na osoby, które zechciałyby się nimi zaopiekować i stworzyć im nowy dom.
W przypadku chęci uzyskanie bliższych informacji bądź podjęcia decyzji o adopcji któregoś z poniższych psów prosimy o kontakt tel. (46) 864 17 59.
 
ANTEK

Antek to psiak lękliwy i bojaźliwy. Ma około 10 lat. Nie lubi małych dzieci. Do nowego domu wyjedzie odrobaczony, odpchlony zaszczepiony zaczipowana i wykastrowany.

 
BUREK

Wiek około 8 lat. Jest nieufny i lękliwy. Potrzeba czasu żeby zaufał człowiekowi. Panicznie boi się człowieka – na wyciągnięcie ręki sika pod siebie. To psiak któremu człowiek musi dać dużo czasu aby go pokochał. Do nowego domu wyjedzie odrobaczony odpchlony zaszczepiony zaczipowany i wykastrowany.

BOCZEK

Boczek wiek około 7 lat. Wylękniony i wycofany. Odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. Potrzebuje domu cierpliwego bez małych dzieci.

 
 
 
 
SZCZENIACZKI

7 szczeniaków. Wyrosną na dużych rozmiarów psy. Będą odrobaczone odpchlone zaszczepione, zaczipowane i wykastrowane przed adopcją.

 
HASIA

Wiek około 6 lat. Sunia z lękiem separacyjnym. Przestraszona i wylękniona. Odrobaczona odpchlona zaszczepiona zaczipowana i wykastrowana.

TRELA

Trela około 12 letnia starsza sunia. Z racji wieku już nie dowidzi (zaćma) i niedosłyszy. Ma problemy z wchodzeniem po schodach (stawy w słabej kondycji). Do nowego domu pojedzie odrobaczona odpchlona zaszczepiona zaczipowana i wykastrowana.

SASZ


Skip to content