Młodzieszyn Mistrzem Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 05.10.2016r. w Nowej Suchej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Gminę Młodzieszyn reprezentowały sztafety chłopców ze Szkoły Podstawowej z Młodzieszyna i Gimnazjum oraz sztafeta dziewcząt z Gimnazjum. Sztafeta chłopców Gimnazjum w składzie: Kamil Żakowski, Mikołaj Małkowski, Bartosz Ignatowski, Patryk Drzewiecki, Eryk Nowacki, Jakub Wilczek, Bartosz Smółka, Adam Dybiec, Dawid Brzeziński, Paweł Żakowski, Piotr Ziąbski pod kierunkiem p. Marzeny Cichy zajęła I msc. Dziewczęta z Gimnazjum startowały w składzie: Brzezińska Weronika, Majszak Marta, Tomczyk Patrycja, Orlińska Marta, Szewczyk Wiktoria, Dybiec Dominika, Stępień Aleksandra, Kacprzak Joanna, Wierzbicka Amelia, Sobczak Klaudia, opiekun: Ryszard Wiśniewski, zajęły miejsce II. Sztafeta chłopców szkoły podstawowej pod kierunkiem Leszka Borkowskiego zajęła miejsce IV.

W Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbyły się w Kamionie 26.09.2016r. w klasyfikacji drużynowej dziewczęta z Gimnazjum zajęły I miejsce a chłopcy miejsce II.