Komunikat Wójta Gminy Młodzieszyn w m sprawie funkcjonowania urzędu

KOMUNIKAT WÓJTA GMINY MŁODZIESZYN
W SPRAWIE FUNKCJONOWANIA URZĘDU

Wójt Gminy Młodzieszyn informuje, że wśród pracowników urzędu wystąpił jeden potwierdzony przypadek zakażenia wirusem SARSCoV2. W związku z powyższym wstrzymuje się przyjęcia interesantów w Urzędzie Gminy Młodzieszyn.

Jednocześnie Wójt Gminy informuje, że od początku ogłoszenia stanu epidemii na terytorium RP, w Urzędzie Gminy Młodzieszyn podjęto działania zapobiegawcze w związku z zagrożeniem epidemiologicznym związanych z rozprzestrzenianiem się  koronawirusa SARS-COV-2. Wójt Gminy zabezpieczył i nadal zabezpiecza pracowników w środki ochrony indywidualnej w postaci płynów dezynfekcyjnych, przyłbic, maseczek, rękawiczek oraz zachowywany jest dystans społeczny. Pracownicy stosują się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.

Wszelkie sprawy niewymagające Państwa obecności w Urzędzie prosimy załatwiać telefonicznie, korespondencyjnie, pocztą internetową (e-mail) lub poprzez ePUAP.

W trosce o bezpieczeństwo  mieszkańców  oraz pracowników wstrzymana zostaje bezpośrednia obsługa interesantów. 

Aktualnie żaden z pracowników nie przebywa na kwarantannie.

Drodzy Mieszkańcy, aby przerwać łańcuch przenoszenia COVID-19 oraz zmniejszyć ryzyko zachorowań, proszę o ograniczenie przemieszczania się do niezbędnego minimum. Wprowadzone ograniczenia mają na celu poprawę bezpieczeństwa nas wszystkich. Liczę na współpracę w tym trudnym dla wszystkich czasie. Dbajmy o siebie!

Na stronie internetowej www.mlodzieszyn.pl w zakładce „Wnioski i druki” można pobrać stosowne druki do wypełnienia. Aby złożyć wniosek, podanie itp. należy je zeskanować i przesłać na adres poczty elektronicznej sekretariat@mlodzieszyn.pl.

W przypadku konieczności złożenia dokumentu w formie pisemnej, prosimy o pozostawienie ich w urnie, która jest ustawiona tuż przy wejściu do urzędu.

Dane kontaktowe:

  • Sekretariat urzędu tel. 46 864 17 50 fax. 46 864 17 65
    e-mail: sekretariat@mlodzieszyn.pl
  • Adres skrytki ePuap:
    Urząd Gminy Młodzieszyn   /502c1uwyc5/SkrytkaESP
  • Urząd Stanu Cywilnego tel. 46 864 17 53
  • Ewidencja ludności, dowody osobiste: 46 864 17 64

O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco Państwa informować.

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY!

                                                                                       Wójt Gminy Młodzieszyn

/-/ Monika Pietrzyk

Młodzieszyn, dnia 23 listopada 2020 r. 

Related posts

Skip to content