Komunikat Wójta Gminy Młodzieszyn

Szanowni Państwo, dla nas wszystkich obecna sytuacja związana z pandemią koronawirusa  nie jest łatwa. Rząd podjął szereg trudnych, ale koniecznych decyzji. Mam nadzieję, że zaproponowany pakiet pomocowy pomoże przetrwać drobnym przedsiębiorcom ten niezwykle trudny dla nich czas.

Jak już Państwo doskonale wiecie, w funkcjonowaniu urzędu gminy wprowadzono liczne zmiany w trosce o bezpieczeństwo zarówno Państwa, jak i podległych mi pracowników. Nie mniej jednak urząd pracuje bez zakłóceń, zadania są realizowane terminowo i w pełnej ciągłości.

Ze względu na dynamicznie rozwijającą się sytuację i konieczność reagowania na bieżące zmiany, zachęcam do śledzenia strony internetowej urzędu :  www.mlodzieszyn.pl  na której została utworzona zakładka : Koronawirus – aktualne informacje i zalecenia,  oraz naszego profilu na facebooku: Urząd Gminy Młodzieszyn, a także wzajemnego informowania się poza siecią.

Zdrowie Państwa i Państwa Najbliższych jest najważniejsze, dlatego bądźmy jako społeczeństwo odpowiedzialni  i solidarni w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. Oczywiście cały czas powinniśmy stosować się do zasad higieny. Wykażmy też maksymalną ostrożność minimalizując kontakty i spotkania. Nie wiem ile czasu będą trwać środki ostrożności, ale musimy przygotować się na wprowadzenie długoterminowych ograniczeń. Obserwując rozwój sytuacji na świecie – dwa tygodnie nie są wystarczające do opanowania kryzysu epidemicznego. Dlatego całym sercem zachęcam do współodpowiedzialności i przyłączenia się do akcji  „ ZOSTAŃ w DOMU” , tam gdzie to możliwe.

Dziękuję wszystkim, którzy wzajemnie sobie pomagają, organizując sąsiedzkie wsparcie. Szczególne podziękowania kieruję do sołtysów, druhów z naszych OSP, podległych mi jednostek i pracowników  urzędu, za otwartość, życzliwość i dobrą wolę.

Pamiętajmy, że kiedyś ta pandemia będzie miała swój koniec, wykażmy maksimum zrozumienia i wzajemnej troski o siebie i naszych Seniorów, tak abyśmy wyszli z tego kryzysu wzmocnieni jako społeczność.

W tych niełatwych dniach, życzę Państwu przede wszystkim dużo zdrowia, spokoju oraz wytrwałości .

Z wyrazami szacunku,

Monika Pietrzyk

Wójt Gminy Młodzieszyn

Related posts

Skip to content