Komunikat Proboszcza parafii pw. NNMP w Młodzieszynie

Drodzy Parafianie,
stając wobec nowej sytuacji, którą jako wspólnota parafialna przeżywamy, bardzo proszę wszystkich o gorącą modlitwę rodzinną i prywatną o ustanie epidemii koronawirusa, a także w intencji wszystkich chorych oraz służby zdrowia i służb sanitarnych. Pamiętajmy także o zmarłych na całym świecie z powodu koronawirusa oraz o ich rodzinach.

Jednocześnie proszę wszystkich o należytą troskę o przestrzeganie podstawowych zasad higieny oraz o przestrzeganie wszelkich wskazań służb medycznych, w tym szczególnie unikanie niekoniecznych kontaktów osobowych. Bardzo proszę wszystkich, a szczególnie osoby starsze, o bardzo poważne potraktowanie tych zaleceń.

Nasz kościół parafialny pozostaje miejscem szczególnego wołania do Pana Boga ukrytego w Najświętszym Sakramencie. W dniu jutrzejszym od godz. 12:00 do godz. 16:30 będzie możliwość indywidualnej modlitwy w naszym kościele. Bardzo zachęcam, aby rozważyć tę możliwość i zamiast udawać się na wspólną Drogę krzyżową o godz. 16:30 pomodlić się prywatnie w godzinach wcześniejszych w kościele lub w domu.

Bardzo proszę także o zapoznanie się z zarządzeniem Episkopatu Polski zamieszczonym na stronie parafialnej oraz śledzenie na bieżąco ogłoszeń na stronie parafialnej www.parafiamlodzieszyn.pl

Pozostając w duchowej jedności i modlitwie
Ks. Proboszcz

Related posts

Skip to content