W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Kolejne terminy odbioru paczek żywnościowych

Szanowni Państwo, mieszkańcy gminy Młodzieszyn po raz kolejny otrzymają pomoc żywnościową. Jest to dodatkowa – ponad programowa żywność przekazana przez Bank Żywności.

Przekazanie paczek dla osób objętych programem odbędzie się w OSP Budy Stare dnia2 października 2020 r. (piątek) według kolejności alfabetycznej nazwisk tj:

 

od A – J  –  od  godziny 9.00 do 10.00

od K – N  –  od godziny 10.00 do 11.00

od O – R   –  od godziny 11.00 do 12.00

           S  –  od godziny  12.00 do 13.00

od T – Ż –  od  godziny 13.00 do 14.00

Przypominamy o zakrywaniu ust i nosa, zachowaniu bezpiecznego odstępu 2 –metrowego oraz nietworzeniu kolejek przed wyznaczonymi godzinami.

Prosimy o zastosowanie się do powyższych zaleceń mając na uwadze ciągle obowiązujący stan epidemii koronawirusa i konieczność zachowania niezbędnych zasad w celu przeciwdziałania zagrożeniu.

Transport żywności będzie dowieziony dzięki pomocy strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamionie za co z góry bardzo dziękujemy.

„Dziękuję za zaangażowanie pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Młodzieszynie, którzy przez cały czas trwania akcji  starają się by wszystkie działania w ramach Podprogramu przebiegały sprawnie, a wydawanie paczek było bezpieczne zarówno dla naszych mieszkańców, jak i pracowników. Dziękuję Ochotniczym Strażom Pożarnym, które bezinteresownie włączają się w akcję i pomagają w transporcie oraz rozdysponowaniu żywności.”

Skip to content