Jubileusz pożycia małżeńskiego

Diamentowe Gody – to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to ponad 60 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Prawdziwe zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe trudności, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję i szacunek.

Dwie pary  małżeńskie z gminy Młodzieszyn  otrzymały odznaczenia za Długoletnie Pożycie Małżeńskie  nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Na uroczystość wręczenia, która odbyła się we wtorek 8 maja 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie, przybyła 1 para  Państwo Tadeusz i Irena Błaszczyk z Rokiciny z rodziną.

Druga para małżeńska Państwo Cyprian i Zenobia Osieccy z Juliopola ze względu na stan zdrowia zostali odznaczeni w domu.

Monika Pietrzyk Wójt Gminy z Joanną Zimniak Przewodniczącą Rady Gminy złożyły dostojnym jubilatom gratulacje za tak pięknie dotrzymane zobowiązania oraz życzyły zdrowia, szczęścia, pomyślności i jeszcze długich lat życia spędzonych razem.

Następnie wójt dokonała uroczystego aktu dekoracji. Jubilatom wręczono odznaczenia, listy gratulacyjne, kwiaty i słodkości. Podniosłą chwilę uczczono symboliczną lampką szampana oraz odśpiewano tradycyjne „sto lat”. Oficjalna cześć uroczystości zakończyła się wspólnym grupowym zdjęciem.

Życzymy Szanownym Jubilatom trwania w tej pięknej miłości i wyrażamy głęboki szacunek za pokonanie trudów, jakie życie przynosi każdej rodzinie.

  • jubilaci1
  • jubilaci2
  • jubilaci3
  • DSC_0943
  • DSC_0942
  • DSC_0938

 

 

Related posts

Skip to content