IV Gminny Dzień Dziecka

30 maja, na stadionie w Młodzieszynie spotkali się uczniowie z całej gminy, aby wspólnie świętować Dzień Dziecka. Impreza na stałe wpisała się w kalendarz gminnych wydarzeń. Jej pomysłodawcą jest pani wójt, Monika Pietrzyk. Punktualnie o godz. 10.00 powitała wszystkich zgromadzonych. Dzieciakom złożyła życzenia z okazji ich święta. Życzyła im również fantastycznej, wspólnej zabawy.
Na najmłodszych oraz tych starszych dzieci czekało moc atrakcji. Były dmuchane zjeżdżalnie, zamek, zabawy wodne, fotobudka, malowanie twarzy, konkurencje sportowe, zabawy z bańkami. Można było obejrzeć wóz strażacki oraz policyjny radiowóz. Wszyscy mogli posilić się gorącymi kiełbaskami, zjeść jogurt oraz smaczne jabłuszka. Na spragnionych czekały soki z Tęczowego Ogrodu.
Dziękujemy serdecznie wszystkim sponsorom za wsparcie w organizacji tego niezwykłego święta: WITEX Beata i Witold Chudzyńscy, kancelaria brokerska MODUS, REN-TRANS Renata i Janusz Zych, BS Vistula, RAPID Wiesława i Marek Buczyńscy, Bakoma, Mars Polska.
Dziękujemy również młodzieszyńskiej policji oraz OSP KSRG Młodzieszyn.

Related posts

Skip to content