Informacja Proboszcza parafii pw. NNMP w Młodzieszynie

Drodzy Parafianie, od poniedziałku 20 kwietnia w naszej świątyni może przebywać jednocześnie 30 osób, nie licząc osób posługujących. Pamiętajmy jednocześnie o używaniu maseczek lub w inny sposób zakrywać twarz, także podczas liturgii.

Zaleca się, aby Komunię Św. przyjmować na rękę (absolutnie nie na rękawiczkę). Przed przyjęciem Komunii Św. zachęcamy, aby użyć środka dezynfekującego do rąk, który znajduje się za ławkami. Komunię Św. spożywamy bezpośrednio po przyjęciu (nie odchodzimy do ławki z Komunią Św.).

Możliwość spowiedzi jest w czasie każdej Mszy Św. lub przed Mszą Św. Konfesjonały są dezynfekowane. Prosimy pamiętać, że nie wywieszamy stuły do ucałowania (niektórzy przez to myślą, że w konfesjonale nie ma księdza).

Aby umożliwić udział we Mszy Św. niedzielnej jak największej liczbie osób, którzy tego pragną począwszy od najbliższej soboty Msza Św. sprawowana w soboty o godz. 17:00 będzie Mszą Św. niedzielną. Bardzo prosimy osoby, które zamówiły Msze Św. w którąś z sobót o godz. 17:30 lub 18:00 o kontakt telefoniczny.

ks. Proboszcz

Related posts

Skip to content