Informacja Komisarza Wyborczego w Płocku II o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie, ul. Wspólna 13a, 96-512 Młodzieszyn:

1. Jarosław Król, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Mistrzewice – Przewodniczący
2. Anna Makowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Nowy Kamion – Zastępca Przewodniczącego
3. Bogumiła Błaszczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Kamion Podgórny – Członek
4. Aleksandra Kożuchowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Kamion Duży – Członek
5. Adriana Michalska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Sochaczew – Członek
6. Renata Pieńczykowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Kamion Duży – Członek
7. Maria Safulak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Młodzieszyn – Członek
8. Bartosz Smółka, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Kamion Mały – Członek
9. Dorota Maria Wójtowicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Młodzieszyn – Członek

 

 

  1. Młodzieszyn

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie, ul. Wyszogrodzka 25, 96-512 Młodzieszyn:

1. Julia Magierska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Sochaczew – Przewodniczący
2. Marzena Emilia Stobiecka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Młodzieszyn – Zastępca Przewodniczącego
3. Kinga Bodzanowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Kamion Duży – Członek
4. Magdalena Grażyna Kożuchowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Kamion Duży – Członek
5. Natalia Król, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Mistrzewice – Członek
6. Patrycja Marcinkowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Młodzieszyn – Członek
7. Jadwiga Teresa Matusiak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Kamion – Członek
8. Magdalena Winnicka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Stare Budy – Członek
9. Renata Zientara, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Młodzieszyn – Członek

 

 

  1. Młodzieszyn

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Szkoła Podstawowa w Kamionie, Kamion Poduchowny 9, 96-512 Młodzieszyn:

1. Sławomir Andrzej Makowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Nowy Kamion – Przewodniczący
2. Karolina Owczarek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Młodzieszyn – Zastępca Przewodniczącego
3. Elżbieta Teresa Błaszczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Kamion Mały – Członek
4. Krystyna Bodzanowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Kamion Duży – Członek
5. Agnieszka Iwona Ciurzyńska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Kamion Podgórny – Członek
6. Paulina Grudnicka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Nowy Kamion – Członek
7. Barbara Małgorzata Okraska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Kamion Poduchowny – Członek
8. Kinga Owczarek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Młodzieszyn – Członek
9. Katarzyna Smółka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Kamion Mały – Członek

 

 

  1. Młodzieszyn

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Podstawowa w Janowie, Janów 71A, 96-512 Młodzieszyn:

1. Grażyna Kiszelewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA (uzupełnienie składu), zam. Stare Budy – Przewodniczący
2. Klaudia Kożuchowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Kamion Duży – Zastępca Przewodniczącego
3. Magdalena Chojnacka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Leontynów – Członek
4. Piotr Patryk Piórkowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Sochaczew – Członek
5. Iwona Rosiak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Kamion Duży – Członek
6. Elżbieta Rotbart, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Kamion Podgórny – Członek
7. Piotr Stobiecki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Młodzieszyn – Członek

 

 

  1. Młodzieszyn

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Mistrzewicach, Mistrzewice 36, 96-512 Młodzieszyn:

1. Magdalena Biernat, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Kamion Mały – Przewodniczący
2. Agnieszka Grzelak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Kamion Duży – Zastępca Przewodniczącego
3. Katarzyna Karolina Białecka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Janów – Członek
4. Michał Pacholski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Kamion Mały – Członek
5. Dorota Pietrzyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Juliopol – Członek
6. Mariusz Przywoźny, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Młodzieszyn – Członek
7. Małgorzata Sicińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Nowy Kamion – Członek

 

 

  1. Młodzieszyn

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie, ul. Wyszogrodzka 101, 96-512 Młodzieszyn:

1. Agnieszka Okraska, zgłoszona przez kierownika jednostki, zam. Sochaczew – Przewodniczący
2. Wioletta Justyna Ziernik, zgłoszona przez kierownika jednostki, zam. Sochaczew – Zastępca Przewodniczącego
3. Mariola Beata Jędrzejczak, zgłoszona przez kierownika jednostki, zam. Młodzieszyn – Członek
4. Magdalena Joanna Kowalska, zgłoszona przez kierownika jednostki, zam. Sochaczew – Członek
5. Iwona Małgorzata Przydatek, zgłoszona przez kierownika jednostki, zam. Sochaczew – Członek

 

Related posts

Skip to content