W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Informacja GZZK dotycząca pożaru w Młodzieszynie

W dniu 25 kwietnia 2016 r. o godz. 15.00 odbyło się posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w związku z zaistniałym pożarem w zakładzie farb, lakierów i rozpuszczalników „VOKE” Młodzieszyn ul. Krucza 14.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele szczebla wojewódzkiego, powiatowego, gminnego oraz przedstawiciele służb ratunkowych i porządkowych.

Po konsultacjach z Wojewódzkim Inspektoratem Ochrony Środowiska, na podstawie przeprowadzonych badań przez laboratorium mobilne Państwowej Straży Pożarnej Komendy Wojewódzkiej w Warszawie informujemy, że poza terenem zakładu nie stwierdzono zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi.

W związku z tym, że służby będą dogaszać pożar i usuwać jego skutki, prosimy mieszkańców o nie otwieranie okien w celu wietrzenia mieszkań.

 

  • tmp_23431-DSC058081377424728
  • tmp_23431-DSC05809387553317
Skip to content