W Urzędzie Gminy Młodzieszyn obowiązuje bezpośrednia obsługa interesantów w trybie jedna osoba na jedno stanowisko przy obowiązkowym zachowaniu zasad bezpieczeństwa (maseczka, dezynfekcja, zachowanie dystansu).
Zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub przez platformę e-PUAP. Zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności oraz płatności bezgotówkowych. Dbajmy o siebie i innych.
Więcej w zakładce "koronawirus".

Informacja dla mieszkańców Gminy Młodzieszyn dotycząca utrudnień w dostawie wody

UWAGA!!!
Informacja dla mieszkańców Gminy Młodzieszyn dotycząca utrudnień w dostawie wody z gminnej sieci wodociągowej 

W związku z prowadzoną modernizacją SUW w Młodzieszynie, w dniach 2 – 3 marca br. nastąpi płukanie sieci wodociągowej w miejscowościach: Młodzieszyn, Juliopol, Janów, Justynów, Stare Budy, Leontynów, Skutki, Helenów, Adamowa Góra.
Prowadzone prace mogą spowodować utrudnienia w dostawach wody z gminnej sieci wodociągowej, jak również spowodować chwilowe pogorszeń jej jakości w zakresie mętności. W związku z zaistniałą sytuacją oraz pracami niezbędnymi do wykonania prosimy o ograniczone i racjonalne korzystanie z sieci wodociągowej.
Dokładamy wszelkich starań aby przywrócić funkcjonowanie obiektu SUW w Młodzieszynie oraz zapewnić prawidłowe funkcjonowanie gminnej sieci wodociągowej,
za zaistniałe utrudnienia przepraszamy. 

Skip to content